Shugo Chara.

...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Oficjalnie forum ruszy po ukończeniu wszelkich ustawień, oraz uzbieraniu odpowiedniej ilości bohaterów. Fanów zapraszam do rejestracji, miow~!

#1 2010-08-13 22:45:11

Ikuto.

Administrator

Regulamin.

1. Jako administrator mam prawo w każdej chwili zmienić panujące zasady.
2. Dłuższe wypowiedzi nazywane potocznie sesjami opisowymi.
3. Każde konto może posiadać tylko jedną postać.
4. Avatary nie mogą przekraczać wielkości 120x120 i mają przedstawiać bohatera.
5. Login ma być imieniem prowadzonej postaci, wszelkie: Dziunia126 czy Rafciox3 będą zmieniane, albo po prostu usuwane.
6. Postacie z anime mają zachowywać się podobnie, jak oryginały.
7. Osoby chcące stworzyć własną postać najpierw muszą uzgodnić to z administracją.
8. Właściciele mogą prowadzić swoimi opiekunami.
9. Nie kierujemy cudzymi postaciami, każdy ma własny rozum.
10. O dłuższej nieobecności proszę powiadomić na numer: 16209869 GG.
11. Karty postaci zakładane mają być na podstawie wzoru, który będzie tam umieszczony.
12. Jako, że to świat forum wszelkie sceny erotyczne dozwolone, byle były ładnie opisane.
13. Opuszczając temat należy napisać [zt].
14. Jeśli już wymyślacie postać to zwyczajnego ucznia bądź nauczyciela, nie żadnego seryjnego morderce.
15. Za emotikonamy czy innego rodzaju buźkami nie przepadam dlatego proszę o ich nie używanie, chyba, że w ChatBox'ie.
16. Nie umieszczać zdjęć w postach, nie licząc kart postaci. Jeśli jednak chcesz pokazać, zamiast opisywać na przykład swój pokój napisz do mnie wysyłając obrazek, a ja odpowiednio go przerobie, wstawiając w przeznaczone miejsce.
17. Wybrana postać jest uznawana za zajętą dopiero po założeniu Karty postaci.
18. Jako, że ma być to zbliżone do bardziej realistycznego odgrywania Anime, postać może przebywać tylko w jednym temacie. Dopiero po opuszczeniu go może znaleźć się w następnym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransporte international