Ogłoszenie

Oficjalnie forum ruszy po ukończeniu wszelkich ustawień, oraz uzbieraniu odpowiedniej ilości bohaterów. Fanów zapraszam do rejestracji, miow~!

#31 2010-08-16 20:26:04

Amu.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

Amu, do reszty już nie orientując się w sprawie, zamrugała masowo powiekami. O nie, to nie był zlot rodzinny...raczej zlot bliższych i dalszych...przyjaciół?
- Rima - chan, co Ty tu robisz...?

Offline

 

#32 2010-08-16 21:51:52

Utau.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

Wpatrzyła się w nowo przybyłą po czym strąciła dłoń brata z ramienia.Niestety uczyniła to z niechęcią.
- Jeśli chodzi o Yoru i kłótnie to chyba raczej w tym sprawdza się Iru.

Offline

 

#33 2010-08-16 23:08:30

Ikuto.

Administrator

Re: Królewski Ogród.

W sumie i racja, jeszcze nigdy nie widział Eru kłócącej się z kociakiem. Praktycznie oni rzadko się do siebie odzywali więc to raczej możliwe nie było. Ale przecież nie mogła wpakować się w żadne kłopoty, prawda?.. No chociaż po niej można było się spodziewać sporo.

Offline

 

#34 2010-08-17 09:21:33

Utau.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

Skrzyżowała ręce na brzuchu ze złośliwą miną jednakże w duchu martwiła się o swoją istotkę.Już za często tak znikała, i nie wracała...czasem z kilka dni.

Offline

 

#35 2010-08-17 09:39:51

Rima

Użytkownik

Punktów :   

Re: Królewski Ogród.

Rima uniosła wzrok na Amu. Na twarzy Blondynki można było zauważyć zdziwienie i speszenie.
-M-Myślałam że t-teraz jest spotkanie s-strażników

Offline

 

#36 2010-08-17 10:26:55

Amu.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

- Są wakacje... - Amu uniosła brwi, dziwiąc się zachowaniem Rimy. Czyżby naprawdę o tym nie pamiętała? Niemożliwe..w końcu jak można zapomnieć o czasie wolnym? Dziwne.

Offline

 

#37 2010-08-17 10:38:53

Rima

Użytkownik

Punktów :   

Re: Królewski Ogród.

- KusuKusu... - Zaczęła Rima dość poważnym tonem.
- Hai? - odpowiedziała Chara nie mogąc powstrzymać się od głośnego Chichotu.
- Kto mi przestawił kalendarz ?
- Ja - odpowiedziała Char rozbawiona - Kiedy wstałaś byłaś tak bardzo zaspana że nie nie pomyślałaś że są wakacje.
Rima wzbiła tylko wzrok w Ziemię a jej długie blond włosy zakryły jej twarz... znów się ośmieszyła i to jeszcze przy Przyjaciółce

Offline

 

#38 2010-08-17 10:42:01

Amu.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

Amu faktycznie wyglądała na rozbawioną. Dziewczyna śmiała się, jednak jedynie cicho i pod nosem, aby jej nie zrazić.
- Nie przejmuj się...towarzystwo zawsze jest mile widziane.

Offline

 

#39 2010-08-17 10:47:22

Rima

Użytkownik

Punktów :   

Re: Królewski Ogród.

- T-Tak myślisz? -Zapytała unosząc wzrok na różowowłosą. Rima starała się aby ton jej głosu brzmiał obojętnie, ale średnio jej to wychodziło

Offline

 

#40 2010-08-17 10:57:13

Amu.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

- Hai - skinęła głową w delikatnym uśmiechu. Mówiąc to, zerknęła również na Ikuto.
O tak, mile się zebrali w towarzystwo.

Offline

 

#41 2010-08-17 11:01:38

Rima

Użytkownik

Punktów :   

Re: Królewski Ogród.

Wzrok Rimy również powędrował na Ikuto potem również na Utau.
- A co Oni tutaj robią? - Zapytała wskazując palcem na dwóch przybyszy

Offline

 

#42 2010-08-17 12:53:02

Ikuto.

Administrator

Re: Królewski Ogród.

Kotowaty przechylił głowę w bok, wzdychając cicho. I zaraz odwrócił się na pięcie, ruszając przed siebie. No nic, w końcu cały dzień nie może siedzieć w jednym miejscu. Dlatego też zerkając jeszcze w stronę Amu, uśmiechnął się delikatnie w ten swój jakże.. czarujący sposób.
-Jane~
To powiedziawszy, zrobił zmianę charakteru po czym jednym skokiem wyszedł przez wcześniej uchyloną szybkę. Oczywiście zamykając ją za sobą.

[zt]

Offline

 

#43 2010-08-17 13:28:51

Utau.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

- Matte Ikuto...
Krzykneła do Niego jednak było już za późno.Zastanawiała się czy p prostu pójść szukać Chary czy też może zaczekać aż sama wróci.

Offline

 

#44 2010-08-17 16:07:47

Amu.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

Amu poczuła się...zawstydzona. Złe określenie. Oczarowana.
Jednak wybiła sobie to z głowy.
"O czym ja myślę? Przecież...Ikuto jest...wredny...a może tak naprawdę jest inny?"
Nie miała pojęcia, jak to nazwać. Przecież jego prawdziwe "ja" było takie samo, jak on sam. Więc...o co tu chodziło?

Offline

 

#45 2010-08-17 17:32:11

Utau.

Użytkownik

Re: Królewski Ogród.

- Amu...?
Zaczęła wpatrując się w dziewczynę.Powolnym krokiem ruszyła w jej stronę.Iru ze złośliwym uśmieszkiem postanowiła przestraszyć KusuKusu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransporte international